تماشا و دانلود فیلم سینمایی تیرانداز چپ دست _The Left Handed Gun 1958_ دوبله فارسی بدون سانسور

تیرانداز چپ دست : The Left Handed Gun یک فیلم وسترن آمریکایی محصول 1958 و اولین کارگردانی فیلم آرتور پن است که پلنیومن در نقش بیلی بچه و جان دهنر در نقش پت گرت بازی کردند.

فیلمنامه توسط لزلی استیونز از روی نمایشنامه ای از گور ویدال نوشته شده است The Philco-Goodyear Television Playhouse 1955 قسمت “مرگ بیلی بچه” نوشته است، که در آن نیومن نیز شخصیت اصلی را بازی می کند. ویدال مطالب.

این فیلم با سه کیفیت برای تماشای شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 6.4

تاریخ انتشار : 1958

مدت زمان : 102 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

تیرانداز چپ دست
تیرانداز چپ دست

تیرانداز چپ دست :

دریفت ویلیام بانی ( پل نیومن )، معروف به “بیلی بچه”، با یک رئیس گاو به نام جان تونستال ، که به “انگلیسی” معروف است، دوست می شود. تونستال توسط دامداران فاسد رقیب به رهبری کلانتر محلی در جنگ شهرستان لینکلن به قتل می رسد . بانی قصد دارد با تعقیب مسئولین

و کشتن آنها در درگیری های مسلحانه از این جنایت انتقام بگیرد. اقدامات خشونت آمیز او دوستان بازمانده اش و عفو سرزمینی اعلام شده توسط فرماندار منطقه نیومکزیکو ، لو والاس را به خطر می اندازد . دوست سابق بیلی، پت گرت، کلانتر می شود و به دنبال او می رود.

همراه پرستش بیلی، مولتری، اعمال بیلی را شیر می‌کند و به مجموعه‌ای از رمان‌های سکه‌ای دامن می‌زند که بانی را به یک افسانه تبدیل می‌کند. بیلی از داستان سازی خود منزجر است و مولتری را رد می کند.


نظر بدهید

پخش مستقیم شبکهٔ تلویزیون ایران اینترنشنال

[print_vertical_news_scroll s_type="classic" maxitem="5" padding="10" add_link_to_title="1" show_content="1" delay="60" height="200" width="100%" scrollamount="1" direction="up" ]

کانال جدید